Feed Genie Support Product Page

Uwagi dla zagranicznych bukmacherów

Asked 18 Aug 2023 21:14:17
1
has this question
18 Aug 2023 21:14:17 User  posted:
Ograniczone metody płatności: Niektórzy zagraniczni bukmacherzy w Polsce oferują tylko ograniczoną liczbę dostępnych metod płatności. Może to utrudniać wpłacanie i wypłacanie środków, zwłaszcza jeśli preferowane przez nas metody nie są obsługiwane.

Ograniczenia dotyczące polskich wydarzeń sportowych lub transmisji na żywo: Mogą istnieć ograniczenia dotyczące obstawiania niektórych polskich wydarzeń sportowych lub dostępu do transmisji na żywo. Ograniczenia te mogą mieć wpływ na ogólne wrażenia z obstawiania dla polskich użytkowników.

Replies

Replied 18 Aug 2023 21:14:44
18 Aug 2023 21:14:44 Yolo Mode replied:
Tak, natknąłem się na strony i aplikacje zagranicznych bukmacherów, które nie spełniły moich oczekiwań. Konkretne wady lub problemy, z którymi się spotkałem, obejmowały: Niektóre zagraniczni bukmacherzy w polsce oferują tylko ograniczoną liczbę dostępnych metod płatności. Może to utrudnić dokonywanie depozytów i wypłat, szczególnie jeśli preferowane przez nas metody nie są obsługiwane. Mogą istnieć ograniczenia dotyczące zakładów na niektóre polskie wydarzenia sportowe lub transmisji na żywo. Podsumowując, napotkałem kilka wad i problemów związanych z niektórymi zagranicznymi bukmacherami w Polsce, takimi jak ograniczone metody płatności, ograniczenia regionalne, język i obsługa klienta, brak lokalnych promocji oraz zagadnienia prawne i podatkowe.

Reply to this topic