CSS Image Gallery Support Product Page

Reparatii Ecrane Asus

Asked 22 Jan 2024 16:59:50
1
has this question
22 Jan 2024 16:59:50 Nero Smail posted:
Am nevoie de câteva sfaturi referitoare la ecranul laptopului meu Asus. De curând, am observat că ecranul afișează pete negre și nu răspunde la atingere în anumite zone. Nu știu dacă ar trebui să încerc o curățare mai amănunțită sau dacă este necesară o reparatie. Ați mai întâmpinat probleme similare cu ecranele Asus? Ce soluții ați recomanda pentru astfel de situații?

Replies

Replied 22 Jan 2024 18:17:33
22 Jan 2024 18:17:33 Naice Little replied:
Am întâmpinat și eu probleme cu ecranul laptopului Asus, iar experiența mea cu OnLaptop Service Bucuresti a fost remarcabilă. În momentul în care am avut pete negre și lipsa de responsivitate, am apelat la serviciile lor de curatare, upgrade, și reparatii. Tehnicienii lor au fost extrem de competenți și au diagnosticat rapid problema. Serviciul lor de curatare a fost foarte eficient, eliminând petele și restabilind claritatea ecranului. De asemenea, au oferit opțiuni de upgrade care au îmbunătățit performanța generală a laptopului meu Asus. Reparatia a fost efectuată cu atenție și profesionalism, iar acum laptopul meu funcționează impecabil.

Reply to this topic